Can Taşkın

Can Taşkın

Gazeteci Gözüyle

Nur Topu Gibi Cabaday İbrahim Ağamız Oldu

05 Aralık 2018 - 10:13

Çok göğüs gerdik Rasim Arı'ya, halkın adamı teveccüh gördüğü bir isim olarak aday adaylığı döneminde hep savunduk, halkta kesinlikle AK Parti'nin en iyi aday adayı profiline sahipti dedi.

KEŞKE DİREK ADAY ADAYI OLARAK SEÇİME KATILSAYDI

Kesinlikle adaylığı beklemiş Rasim Arı, aday adaylığı döneminde ki Rasim Arı'dan hiç eser kalmamış diyor vatandaşlar. Samimiyetten uzak vaatten öte gitmeyen bir imaj sergileyen Rasim Arı, Ankara'dan İstanbul'dan getirdiği, yanında gezdirdiği adamlarla, adeta Nevşehirhalkına büyük bir şok yaşattı!

ELİ BOŞ DÖNMÜYOR ANKARA'DAN Her gittiğinde bir cabaday getiriyor. 

Bakalım bu hafta ki ziyaretinde kimleri getirecek yanında? Çık artık Ankara'dan,"Madem bu kadar özlem duyacaktın ekibine, SporBakanlığında ki,red ettiğin müdürlüğü kabul edip,burnundan kıl aldırmayan ekibin ile birlikte Ankara'da kalsaydın" diyor vatandaş.

DAĞ,FARE DOĞURDU!

Bu millet saf, samağar veya boz değil sayın ARI,burası da Türkiye'nin en büyük köyü değil. Senin getirdiğin ağalar, paşalar hatta SAZ ARKADAŞLARIN ne bu şehri tanır, nede bizleri adam yerine koyar. Hatta daha da ileri giderek ("Derler ki; kim neyi nasıl istiyor ise ne biliyor ise onu yapsın,biz haberleri yazar maillere göndeririz,isteyen yayınlar,istemeyen yayınlamaz,bizim sosyal medyamız zaten güçlü,rakibimiz de yok,altı (6) ayda bu şehri çözdük.Biz Ankara algısı sayesinde aday olduk,Nevşehir'in bize hiç katkısı olmadı diye",bir gazeteciyi basit görecek kadar aciz bir ekip üyen var, sayın ARI!) ismide kimliğide belli, CABADAY İBRAHİM AĞA!

Bizi edebi, adabı, konuşması oturması kalkması düzgün olan, böbürlenmeyen, kibirsiz insanlar ile muhatap et! Daha koltukta oturmasını bilmeyen, yayvan yayvan oturarak umursamaz tavırları ile konuşan adamları doldurma bu şehire! Biz seni mütevazi gördük, saygı ve edebini sevdik, değer verdiğin samimiyetine inandık, bu cadabay ibrahim sana ve ismine hiç yakışmıyor, yazık etme bu partiye ve bu şehire! Bizden söylemesi!

DAMAT İBRAHİM PAŞADAN SONRA, NUR TOPU GİBİ ANKARA'LI CABADAY İBRAHİM AGAMIZ OLDU NEVŞEHİR SEN AKIL VER YARABBİ........ 

Kalın sağlıcakla.....

YORUMLAR

  • 1 Yorum