Erdal Kesici

Erdal Kesici

Nevşehir'de Neler Oluyor ?

Nevşehir Durmak Yok Susmaya Devam

17 Ekim 2018 - 11:53

Nevşehir, bugün içinde bulunduğu durumu hak etmiyor. Bu yazıyı okuyan sen... "Bu işte benim hiçbir sorumluluğum yok, bana ne canım" diyorsan, bu şehir zaten hep kaybetmiştir, hep kaybetmeye devam edecektir. Şehirde yaşayan en alt gelir seviyesindeki insan ile en yukarıdaki insan el ele verip, bu şehrin eşiğini yükseltme noktasında vicdanlı davranıp sorumluluk almaya başlarsa, şehir o zaman kalkınmaya başlayacaktır. Dost acı söylermiş. Ama bakıyoruz, bugün şehri yönetenler, resmi veya gayri resmi törenlerde yan yana oturuyorlar, el sıkışıp iki lafın belini kırıyorlar belki ama, el ele verip de şehri kalkındıracak proje veya projeler için bir şeyler yaptıklarını ne gören var, ne de duyan.

 

Peki, şehrin yönetim eşiği ne durumda? Sanırım, enine boyuna bunu sorgulayıp yanıt arasak, hem fincancı katırlarını epey ürkütürüz, hem de pek çok kalbi kırarız. O halde, durmak yok, susmaya devam!

 

Lakin ben susmuyorum ve soruyorum

Nevşehir Belediye Sporun 3. Lig serüveni başladığında sesiz kalan bir şehir ve yönetim

 

 

  1. Takımın bütçesi ne kadar?
  2. Futbolcuların parası öden dimi?
  3. Bu takımda neden Nevşehirli bir sporcu yada teknik yönetimde Nevşehirli yok?
  4. İsmini açıklamadığımız futbolcunun dedikleri doğrumu?
  5. Nevşehir sporun alt yapısı olan u 19 takımının antrenörleri ile sözleşme imzalandı mı?
  6. Nevşehir spora ayırdığınız bütçenin yüzde kaçını U 19 Ayırdınız
  7. U 19 takımı maçlara Leblebicinin yaptırmış olduğu antrenman formalar ilemi çıkıyor?

 

Şunda sormadan geçemeyeceğim U 19 Takımı maç oynanırken Hakemin vermiş olduğu su molasında kendi yedek kulübesine değil de rakip takımın yedek kulübesine neden gidiyor? Yok eğer bunlara cevap vermeyecek seniz Nevşehir spor Nevşehir Belediye SPOR Teknik direktörü ile anlaşmanız siyasi bir baskımı?

 

Hadi bakalım durmak yok susmaya devam mı?

YORUMLAR

  • 0 Yorum