Erdal Kesici

Erdal Kesici

Nevşehir'de Neler Oluyor ?

Milletvekilini Arayıp Taraftara Otobüs Verme Diyen Nevşehirsporlu Yönetici Kim ?

11 Aralık 2017 - 11:15

Yıllardır Nevşehir spor takımını destekleyen Nevşehir Spor Taraftarına Yönetici kotası. Hatay deplasmanında çıkan olaylardan sonra bazı taraftarlar ile yöneticiler arasında soğuk rüzgarlar esiyor. şimdiye kadar tüm deplasman maçlarına kota olmadan götürülen taraftara, Adana deplasmanında uygulanan kota uygulaması kafalarda soru işareti oluşturdu.

 

Hatay deplasmanındaki Nevşehir Spor yöneticisi ile taraftarın arasındaki sürtüşme giderek alevleniyor.

 


Hatay deplasmanında çıkan olayların ardından bir yönetici deplasman maçları için taraftara otobüs tahsis eden AK Parti Milletvekilinin arayarak taraftara tahsis edilen otobüsü iptal etmesi için ricada bulundu. Otobüsün verilmemesi yönünde aranan sayın Millet vekili verdiği cevap ile Nevşehir spor taraftarının yanında olduğunu ve deplasman maçları için taraftara tahsis edilen otobüsün iptalinin söz konusu bile olmayacağını söyledi. AK Partili Milletvekili Nevşehir spor yöneticisine verdiği cevap ile bir kez daha Nevşehir spor taraftarının yanında olduğunu göstertti.

 

HERKES KENDİ İŞİNE BAKACAK
Herkes kendi işine bakacak, herkes kendi işi ile uğraşacak, nasıl taraftar takımını desteklemekten başka bir şeyle uğraşmıyorsa yönetici de yönetici gibi davranıp takımla uğraşacak.


Daha düne kadar sen değimliydin tribünde oturan. oturduğun yerden ahkam kesip yönetime kızıp kavga eden ne oldu da şimdi taraftarı tribün de istemiyorsun. Takım şampiyonluk yolunda adım adım ilerliyor, taraftar yağmur çamur demeden destek veriyor takımının yanında olmak istiyor. sen yönetici arkadaş sen neden Takım için otobüs veren Milletvekili'ni arayıp " Bu taraftara otobüs verme" diyorsun. Taraftar sadece takımının yanında olmak ve destek vermek istiyor, bırak herkes işini yapsın taraftar taraftarlığını yönetici yöneticiliğini. 


Kombine satmak için cefakar taraftarı kullanan, takıma destek ver diye taraftarı stada çağıran sizler değimlisiniz. ligler başladığında taraftar ile kol kola omuz omuza idiniz, tüm deplasman müsabakalarına taraftar davet ettiniz ne oldu da son deplasman maçında kota uygulaması koydunuz veyahut bu kota uygulaması sadece belirli taraftarlar için mi geçerli idi. Tribünler boş maçlara kimse gelmiyor diyen sizler değimlisiniz, taraftar maça gelip takımını desteklemek istiyor siz taraftara kota koyuyorsunuz.

 


şimdi siz " Bu kotayı biz koymadık rakip takım belirledi" dersiniz peki tamam oda kabulüm.
Yönetim olarak eleştiriye açımısınız?

 


Zamanında sizin eleştirdiğiniz konuları şimdi size eleştiri olarak gelmesine nasıl bakıyorsunuz?


Tribünden küfür edilmesine karışımısınız. Eğer karşı iseniz yönetimin taraftara küfür etme hakkı var'ım.?


siz yönetici arkadaşlar bu kotayı yükseltmek için bir girişimde bulundunuz mu?


Eğer kotayı yükseltme girişimde bulunduysanız bunu taraftara ne zaman duyurdunuz?


Hangi yöneticiniz neden ve niçin sayın vekili arayıp taraftarın otobüsünü iptal ettirmek istedi?
Nevşehir'de tek amacı takımını desteklemek olan ve takımının haberini yapmak olan hangi basın kuruluşuna ambargo koydunuz?


Tüm şehir arkanızda feda diyor,destek veriyor Nevşehir sporun şampiyon olması için var güçleri ile takımına sahip çıkıyor. Sizden ricam Herkes işine baksın, Taraftar takımını Destekler,gazeteci haberini yapar, yönetici de yöneticilik yapsın ki tüm şehrin desteğini arkasına almış bir Nevşehir spor var iyi giden bir ortama kimsenin çomak sokmaya hakkı yok,saygılar.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Fatih dursun
    1 yıl önce
    Sayın nevsehirli2 milletvekillerine canı gonülden çok teşekkür ediyorum vatandaşlarimiza sahip çıktığı için