Erdal Kesici

Erdal Kesici

Nevşehir'de Neler Oluyor ?

Kamil Duru Özür Dile

06 Kasım 2017 - 11:26

Söylediğin lafa değil duyacağın söze bak Sayın Kamil Başkan Bence ÖZÜR dile.

 

Çat Kasabası Belediye Başkanı Kamil Duru, yaptığı bir açıklamada “ Ben il ilçe ve beldeyi gezdiğimde orada AK Partili bir belediye var mı diye bakarım, eğer bir AK Partili bir belediye yoksa ben o il, ilçe veya beldeyi öksüz olarak görürüm. Gülşehir ilçesine ne zaman gelsem güzelim ilçeyi de öksüz olarak görüyorum.

 

Bu ilçeyi bir an önce öksüzlükten kurtarmak lazım. Gülşehir'de AK Partili bir belediye olması gerekmektedir.” Diye bir açıklama yapmış Bu açıklamayı nerde yapmış, Gülşehir’de AK Parti 6. Gülşehir ilçe Olağan Kongresinde partili Abilerinin yanında Yaptığı bir açıklama, Siyasi açıdan göz doldurmak ve birilerine hoş görünmek için yapılan bir açıklama olmalı sanki önceden çalışılmış gibi.

 

Fakat Sayın Başkana hatırlatmak lazım zamanında o abileri Gülşehir de seçim öncesi aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmaları hatırlatmamış. Belki birileri o zamanki konuşmaların ne olduğunu Sayın DURU ya anlatır ve o konuşmanın sonrasında Gülşehir halkı nasıl bir tepki verdi seçimlerden nasıl bir reyakson gösterdiğini söyler.

 

Öncelikle şunu söylemek isterim Her şeyden önce idari görevde bulunanların bulundukları makam gereği daha sorumlu davranmaları ve kamuoyunda infiale sebep verecek söylemlerden kaçınmaları gerektiğinin altını çizmek isterim. Atalarımız nede güzel söylemiş zamanında “Ne söylediğine değil Ne duyacağına bak” diye Sayın DURU Gülşehir kimsesiz değil, hele hele sahipsiz hiç değil.

 

Siz kendi kasabanıza sahip olun orayı yetim ve öksüz bırakmayın yeter. Sizin bu söyleminizin altından ayrımcılık çıkıyor. Siz çat kasabasında sadece AK Partili olanlara mı hizmet veriyorsunuz. Seçildikten sonra hani parti rozetinizi bir kenara bırakıp hizmet için çalışacaktınız. İşte yine güzel bir söz geldi aklıma zamanında söyleyen iyi söylemiş “Dervişin fikri ne ise zikirde o olur ”diye

YORUMLAR

  • 0 Yorum